• Kategorie
  • Szukaj
  • Garderoba / szafa Rejs

Sprawdzone akcesoria meblowe Rejs

Któż z nas nie marzy o posiadaniu garderoby, w której będzie panować porządek, a każda, nawet najmniejsza rzecz, będzie mieć swoje określone miejsce? Dzięki odpowiednio dobranemu wyposażeniu i starannie przemyślanym rozwiązaniom można optymalnie wykorzystać przestrzeń w szafie. Wybór właściwych akcesoriów nie tylko ułatwi utrzymanie ładu, ale także w dużej mierze przyczyni się do przechowywania ubrań bez niepotrzebnego narażania ich na zagniecenia.

Wśród szerokiej gamy elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium, umożliwiających urządzenie nowoczesnej i funkcjonalnej garderoby, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje najwyższej jakości akcesoria meblowe Rejs. Są one tworzone przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych komponentów, gwarantując wieloletnią trwałość, wytrzymałość oraz niezawodne działanie.

Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim szuflady MD z prowadnicami rolkowymi, które zostały opracowane w ten sposób, aby w szafie mógł zapanować idealny porządek i ład. Oferowane komplety składają się z koszy wykonanych z drutu, prowadnic rolkowych oraz niezbędnych elementów montażowych. Szuflady są dostępne głównie w kolorze białym i szarym, a ich udźwig wynosi maksymalnie 2 kg.

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym rodzaje akcesoriów meblowych Rejs umożliwiają stworzenie funkcjonalnego miejsca do przechowywania odzieży takiego jak szafa czy garderoba. Dzięki zróżnicowanym wymiarom każdy z produktów można dopasować do określonej wielkości mebla lub wnęki.

Brak produktów do wyświetlenia