• Kategorie
  • Strefowy sterownik WIFI do oświetlenia LED lub RGB

Symbol: 09403

Sterownik

109.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty - płatne gotówką 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
INPOST paczkomat 11.9
Kurier GLS wpłata na konto 15
Kurier GLS pobranie 20
Dostępność Średnia dostępność

Zamówienie telefoniczne: 530 060 862

KONTROLER , STEROWNIK  WIFI DO LED


Router/Kontroler WiFi do oświetlenia strefowego LED to nowoczesne urządzenie, które umożliwia sterowanie oświetleniem LED lub LED RGB za pomocą smartfona i tabletu! Zasilane za pomocą przewodu USB z portu w komputerze lub ładowarki USB (5V 500mA).

Po zainstalowaniu darmowej aplikacji można sterować oświetleniem 4-strefowym LED lub LED RGB. Niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu dane oświetlenie jest zainstalowane! Wszystko szybko i wygodnie nie ruszając się z ulubionego fotela!

System jest prosty i intuicyjny! Działa na telefonie lub tablecie w mobilnym systemie Android lub iOS (urządzenia typu iPhone lub iPad).


Oprogramowanie można pobrać darmowo z internetu poniżej:

Google play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lierda.wifi

iTunes : https://itunes.apple.com/pl/app/milight/id680443167?mt=8

 

Kontroler jest prosty w instalacji i można podłączyć do domowej sieci WiFi. Po podłączeniu do zasilania za pomocą 1m przewodu USB dostępnego w zestawie, można rozpocząć konfigurację - opisaną dokładnie w instrukcji (do pobrania poniżej)

PDF Document

Router WiFi jest kompatybilny z innymi sterownikami dostępnymi w naszym sklepie min. sterownikiem 4 strefowym do LED RGB oraz sterownikiem strefowym do MONO LED.

Urządzenie pozwala na sterowanie oświetleniem w 4 niezależnych strefach. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które będzie służyć całej rodzinie. Wystarczy połączyć się z siecią oraz zaprogramować poszczególne strefy LED. Współpracuje z oprawami, taśmami LED i klipsami LED.

Poniżej przedstawiamy film prezentujący możliwość tego routera WiFi do LED. Jednocześnie film pokazuje w jaki sposób programować oraz kontrolować poszczególne strefy LED:

- Wyłączamy zasilanie w pierwszej strefie, która ma zostać zaprogramowana;
- Uruchamiamy ponownie odłączony sterownik z oświetleniem i szybko naciskamy przycisk (włączenie) dla wybranej przez nas strefy;
- Jeśli podłączenie strefy jest udane, oświetlenie zamiga 3 razy. W przeciwnym razie należy ponowić procedurę