• Kategorie
  • WURTH klej montażowy transparentny 0892100902

Symbol: 10541

KLEJ MONTAŻOWY

28.15
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 11.9
Odbiór osobisty - płatne gotówką 0
Odbiór osobisty - przedpłata 0
INPOST paczkomat 11.9
Kurier GLS wpłata na konto 15
Kurier GLS pobranie 20
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 530 060 862

KLEJ MONTAŻOWY WURTH 310ml

 TRANSPARENTNY

 

OPIS:

Jednoskładnikowy klej montażowy na bazie kauczuków syntetycznych i rozpuszczalników, przeznaczony do różnorodnych prac montażowych i wykończeniowych w budownictwie.

  • Szybki i bardzo mocny chwyt początkowy
  • Wysoka siła wiązania
  • Elastyczna, bezbarwna spoina
  • Doskonała adhezja do większości powierzchni
  • Odporny na wilgoć

Zastosowanie

Do trwałego klejenia listew przypodłogowych, paneli, cokołów, progów, płyt izolacyjnych lub dekoracyjnych, okładzin ściennych, progów, profili drewnianych, profili dekoracyjnych, płytek ceramicznych i szklanych, itp. do podłoży betonowych, ceglanych, drewnianych, tynku, płyt wiórowych i gipsowych, i in.

Sposób użycia

Sklejane powierzchnie powinny być równe, suche, czyste, odkurzone i odtłuszczone. Obciąć końcówkę kartusza i nakręcić odciętą pod odpowiednim kątem dyszę aplikacyjną. Kartusz umieścić w pistolecie do kartuszy. Klej nanosić punktowo lub falistymi liniami na jedną z klejonych powierzchni. Natychmiast po naniesieniu połączyć klejone elementy lekko przesuwając je względem siebie, następnie rozłączyć, odczekać 3 – 5 minut, a następnie ponownie połączyć mocno dociskając. Pozycję elementu można lekko skorygować bez rozłączania w czasie 2 – 3 minut od momentu połączenia.

Czyszczenie

Pozostałości nieutwardzonego kleju można usuwać z zabrudzonych powierzchni i narzędzi acetonem lub benzyną ekstrakcyjną. Po utwardzeniu konieczne jest czyszczenie mechaniczne.

NIE MYĆ RĄK ROZPUSZCZALNIKAMI ORGANICZNYMI!

UWAGI

Rekomendowane jest przeprowadzenie wstępnych testów przyczepności przed rozpoczęciem klejenia. Nie stosować do klejenia powierzchni stale narażonych na działanie wody. Unikać kontaktu kleju z wodą, dopóki klej nie zwiąże. Produkt łatwopalny. Wszystkie prace wykonywać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach z dala od źródeł ognia. Nie stosować kleju do styropianu i innych powierzchni wrażliwych na rozpuszczalniki.